BÜYÜK PROJELER, BÜYÜK TECRÜBE İSTER…

Zanaatkar İnşaat Ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi olarak, 2018 yılından bu yana geçmiş ve geleceği bireylerin hayatlarını iyileştirecek çözümler ile buluşturuyor, toplumun ve Türkiye ekonomisinin büyümesini sağlayan önemli projelerde yer almaya devam ediyoruz. İnşa ettiğimiz dev projelerimiz ile elde ettiğimiz deneyimleri, yeni bilgilerle harmanlayarak “Büyük Projeler Büyük Tecrübe İster” mottosunu benimsemeye devam ediyoruz.

Yeni yaşam alanları inşa ettiğimiz her bir projemizde kazandığımız başarı ve deneyim, bir sonraki projemizde daha iyisini yapmamızı sağlayan yapı taşlarımızı oluşturmaktadır. Zanaatkar İnşaat olarak biz, bugüne dek yaptığımız ve geleceğe bir iz bırakmak amacı ile yapacağımız tüm projelerde doğru bilgi, kaynak ve teknolojilerden yararlanarak sürdürülebilir ortamlar oluşturma hedefimiz ile ilerlemeye devam ediyoruz.

Biz bugün, Türkiye’nin önde gelen ve yenilikçi inşaat firmalarından biri olarak inşa ettiğimiz tüm projelerde “hayatı destekleme” ve “daha ileriye ulaşma” unsurlarıyla adımlarımızı atıyoruz. İstanbul’un çehresini değiştiren dev projelerimiz ile ise her zaman daha iyiyi inşa etme ve herkes için güzel bir “gelecek yaratma” hedefi ile başarı yolculuğumuzu sürdürüyoruz.

Bizim özümüz, inandığımız değerlerden gelmektedir. Bu değerlerimizi paydaşlarımız, çalışanlarımız ve müşterilerimiz ile birleştirmek ise en önemli gayemizdir.